09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82

Зустріч з представниками ОСББ

flat-isometric-city_1051-743

В приміщенні управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 25 серпня 2016 року відбулася зустріч з представниками об’єднань співвласників  багатоквартирних будинків, створених протягом 2016 року. Головною темою зустрічі була підготовка багатоквартирних будинків до опалювального сезону 2016-2017 років. Представник білоцерківського відділення інспекції Держенергонагляду у Київській області Яцун Олег Григорович розповів про вимоги чинного законодавства та роз’яснив порядок підготовки будинків до опалювального сезону.

Заступник міського голови Пахольчук Сергій Іванович відповів на запитання представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо підготовки до опалювального сезону, зокрема наголосив про необхідність суворого дотримання законодавства, зокрема правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, під час підготовки опалювального періоду.

ПредставникАгенції стратегічного розвитку Білої Церкви Морський Василь Петрович розповів про перспективи впровадження програми підтримки  ОСББ в м. Біла Церква, умови участі в ній та основні напрямки фінансування за вказаною програмою.

 

 

 

Share on FacebookShare on VKShare on Google+