09100, вул. Андрея Шептицького, 2 м. Біла Церква

(04563) 9-94-82, 063-310-77-55, 067-310-77-55, 099-310-77-55

Особистий онлайн-кабінет споживача комунальних послуг – додаткові можливості та переваги

Наразі, активно розвивається схема зворотного зв’язку між постачальниками комунальних послуг міста та споживачами за допомогою мережі Інтернет. З цією метою і було запроваджено сервіс «Особистий кабінет». Запуск онлайн-сервісу є важливим кроком на шляху до підвищення зручності обслуговування споживачів та їх взаємодії з компаніями. Цей сервіс дозволяє мешканцям заощадити свій час, значно підвищує зручність при проведенні оплати за послуги.
Кожен споживач, на чиє ім’я відкрито особовий рахунок, відтепер має можливість зареєструватися та скористатися послугами «Особистого кабінету». За допомогою нового сервісу можна перевірити поточний баланс, внести фактичні показання лічильника, переглянути історію платежів. Усі споживачі мають відкритий доступ до своїх даних.
Реєстрація в «Особистому кабінеті» займає декілька хвилин. Для цього необхідно знати номер власного особового рахунку (в залежності від постачальника, для реєстрації може знадобитися й інша додаткова інформація).
Розглянемо детальніше, які ж можливості надає нам кожна компанія.

 

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»
Иллюстрация Сайт ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»
Сайт ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», окрім актуальних новин про ремонтні роботи, події та іншої корисної інформації, надає споживачам можливість зареєструватись в «Особистому кабінеті». Слід лише знайти в меню зліва пункт «Мій кабінет» та перейти на сторінку реєстрації. Натиснувши «Зареєструватись», користувачу слід вказати в реєстраційній формі всю необхідну інформацію та прийняти умови договору. Згодом, потрібно буде лише вказати в меню «Мій кабінет»→«Особові рахунки» номер вашого особового рахунку. Більш детальну інформацію та допомогу у користуванні «Моїм кабінетом», зареєстровані споживачі зможуть знайти за посиланням: Мій кабінет.

 

КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА»
Иллюстрация Сайт КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА»
Веб-сторінка КП БМР «Білоцерківтепломережа» також надає досить змістовну інформацію про діяльність підприємства і так само дозволяє користуватися «Особистим кабінетом споживача». Почати користування ним можна вказавши номер особового рахунку та прізвище абонента (для зручності користувачів на сторінці входу розміщена довідка, котра допоможе швидко ввести всю необхідну інформацію). Ви одразу зможете перевірити свій рахунок, звірити оплату і нарахування, роздрукувати квитанцію.

 

ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»
Иллюстрация Сайт ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»
На сторінці ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» ви можете отримати всі необхідні дані про тарифи, послуги компанії, а також дізнатися про найсвіжіші новини галузі.
Ви можете зареєструватися в «Особистому кабінеті», якщо Ви фізична особа – споживач природного газу (на побутові потреби чи приватний підприємець) і на Ваше ім’я відкрито особовий рахунок. Реєстрація на сайті дозволить Вам вносити показання лічильника і платити за спожитий природний газ онлайн з вашого Особистого кабінету. Так само Ви зможете переглядати дані особового рахунку, зокрема ваш діючий тариф і баланс, історію оплат і показань лічильника. У процесі реєстрації необхідно вказати Ваші номер особового рахунку, суму останнього платежу за газ, номер телефону, діючу адресу електронної пошти. Ваша електронна адреса надалі служитиме логіном для входу в Особистий кабінет. Ознайомитися з детальною інструкцією щодо реєстрації та користування сервісом можна за адресою: Реєстрації та Користування

 

ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»
Иллюстрация Сайт ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»
Всю актуальну інформацію про діяльність ПАТ «Київобленерго», аварійні та планові відключення електроенергії, тарифи та ін. можна дізнатися на інтернет-сторінці компанії. Задля реєстрації «Особистої сторінки» Вам необхідно обрати логін та пароль для майбутнього облікового запису та вести їх в необхідні поля реєстраційної форми, вказати ваш дійсний e-mail та номер особового рахунку. Проте для підтвердження власнику рахунку доведеться надати додаткову інформацію – вказати суму останньої оплати або ж ключ активації (для отримання ключа доведеться звертатися до Call-центру), а також ознайомитися й погодитися з правилами користування порталом. Після реєстрації Ви отримаєте доступ до персональних даних, хронології розрахунків, матимете змогу вивантажити останній рахунок, передавати показники лічильника, надсилати звернення, здійснювати онлайн-платежі та керувати рахунками.

Share on Facebook

Facebook

Tweet about this on Twitter

Twitter